X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.(více informacíNesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Osobní odběr

Nyní můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout na pobočkách firmy Uloženka a partnerů (DPD Pickup aj.). Pro zobrazení mapy výdejních míst klikněte na logo.

 

Jak to funguje ?  

Ulozenka.cz je síť nezávislých výdejních a podacích míst, kterou využívají internetové obchody pro dodání zboží svým zákazníkům. Uloženka.cz neprovozuje žádný internetový obchod, pouze si v jejich pobočkách převezmete zásilku (podobně jako na poště), kterou jste si objednali v internetovém obchodě.


Vyzvednutí zásilky

1) O tom, že Vaše zásilka je připravena k osobnímu odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Následně běží standardní 7 dní lhůta na vyzvednutí zásilky, samozřejmě lze sjednat i jiný termín.

2) V případě, že je zásilka na dobírku, bude Vám vydánana základě informace o čísle objednávky a uhrazení celé dobírkové částky v hotovosti.

3) V případě, že zásilka byla hrazena předem, bude vyžadováno také předložení dokladu totožnosti, případně si můžete sjednat, že Vám zásilka bude vydána tzv. „Na heslo“. V takovém případě nebude požadován žádný doklad, ale pouze heslo a číslo objednávky.

4) Při převzetí zásilky také podepisujete předávací protokol.